Vaikų vasaros stovykla

Nuotykių ieškotojų vaikų vasaros stovykla Mažeikiuose

Ši stovykla – tai nuotykių ieškotojų rojus!

Jei nori tyrinėti ir pažinti pasaulį , save ir sužinoti apie išmaniuosius išradimus  – prisijunk prie mūsų! Mūsų stovykla siūlo unikalią galimybę vaikams išbandyti įvairias veiklas, kurios padės lavinti jų kūrybiškumą, fizinį aktyvumą ir mokslinius gebėjimus.

Veiklos ir užsiėmimai

Sportinės veiklos

Stovyklautojai galės dalyvauti įvairiose sportinėse veiklose, kurios skatins fizinį aktyvumą ir komandinį darbą. Nuo futbolo iki šokių, visi ras ką veikti.

Meninės veiklos

Vaikai turės galimybę kurti meno kūrinius, piešti, lipdyti ir dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Meninė veikla padės lavinti vaizduotę ir saviraišką.

Mokslinės veiklos

Smalsūs vaikai galės dalyvauti moksliniuose eksperimentuose, tyrinėti gamtą ir susipažinti su išmaniosiomis technologijomis. Robotika, programavimas ir kūrybiniai projektai laukia kiekvieno!

Kulinarinės veiklos

Mūsų kulinarijos užsiėmimuose vaikai išmoks gaminti sveikus ir skanius patiekalus. Tai puiki proga sužinoti daugiau apie mitybą ir įgyti naujų kulinarinių įgūdžių.

Linksmybės ir pramogos

Žygiai ir žaidimai

Stovyklautojai leisis į nuotykių pilnus žygius, kur laukia dainos, žaidimai ir daug smagių akimirkų gamtoje. Tai puiki proga susipažinti su naujais draugais ir patirti nepamirštamų akimirkų.

Eksperimentai ir robotika

Vaikai galės dalyvauti įvairiuose eksperimentuose ir susipažinti su robotikos pagrindais. Šie užsiėmimai skatins kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius.

Kūrybos ir vaizduotės lavinimas

Stovyklos metu vaikai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, kur galės lavinti savo vaizduotę ir kūrybinius gebėjimus. Teatras, filmų kūrimas ir kitos linksmybės laukia visų!

Ar Jūs pasiruošę?

Savaitė bus turininga, aktyvi ir joje sutilps daugybė gražių vasaros prisiminimų! Visi norintys patirti smagių nuotykių, išmokti naujų dalykų – registruokitės JAU DABAR.

P.S. kiekvienas drąsuolis gaus sveikus ir subalansuotus pietus bei užkandžius – juk nuotykių ieškotojas turi būti stiprus ir pasiruošęs įveikti iššūkius!

Stovyklos informacija

  • Vaikų vasaros srovykla Mažeikiuose
  • Stovyklos kaina: 189 Eur
  • Stovyklos vieta: Draugystės g. 4, Mažeikiai
  • Į stovyklos kainą įskaičiuota:
    • Visos reikalingos priemonės ir medžiagos;
    • Edukacijos ir pramogos;
    • Maitinimas.

Registruokitės dabar!

Nepraleiskite progos padovanoti savo vaikui nepamirštamą vasaros nuotykį. Užsiregistruokite jau dabar ir pasiruoškite įspūdingai savaitei kupinai nuotykių, žinių ir naujų draugų!