Ei, nuotykių ieškotojau!

Ar po karantino sąstingio norėtumei prasiblaškyti, įgyti naudingos patirties bei žinių? O gal tave domina visur skambantis „5G“?

„Išmanioji karta“ kviečia prisijungti įvairaus amžiaus jaunimą savanorystei prie žaismingos šių metų stovyklos! Siūlome įgyti išskirtinės patirties ir prisirinkti nepamirštamų įspūdžių!

O apie ką yra mūsų „5G“?

Tai genialumas, idėjų generavimas, gudrybės, gynyba nuo nuobodulio ir gardumynai vienoje vietoje! Įdomiausia, kad tai patirsime per ankstyvąjį programavimą, robotiką, grafiką ir net kuriant savo kompiuterinius žaidimus!

Jūsų pagalbos mums reikėtų prižiūrint stovyklos dalyvius, užtikrinant jų saugumą ir gerą nuotaiką, padedant laikytis dienos nuotykių plano. Taip pat – padedant palaikyti švarą ir tvarką, draugišką atmosferą. Stovyklos metu vaišinsime skaniu, sveiku maistu, dalinsimės savo žiniomis ir patirtimi!

Tikimės, kad tu esi smalsus, energingas, linksmas, draugiškai nusiteikęs, linkęs padėti. Taip pat, jei esi kantrus, mėgsti kompiuterinius žaidimus, o į CV norėtum įrašyti „Savanoriavau 2021-aisiais..“ – atsiųsk mums laišką į info@ismaniojikarta.lt. BEJE! 2022-ieji yra SAVANORYSTĖS METAI! Pasitik juos su nuostabia patirtimi, motyvaciniu laišku iš stovyklos organizatorių, o gal net sugrįši čia ir kitąmet?

Laukiame jūsų laiškų info@ismaniojikarta.lt !

Iki pasimatymo, ateities drauge!