Išmanioji robotika

Vaikams nuo 9 metų

LEGO® Švietimo sprendimai pagrindinei mokyklai auga kartu su mokiniais, kai jie dalyvauja visais lygmenimis, suteikdami praktinę patirtį, skatinančią bendravimą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir kritinio mąstymo įgūdžius.

Kai mokiniai mokosi LEGO® kaladėlių pagalba, kodavimo įrankiais ir papildo pamokų planus mokytojams, jie uždega savo natūralų smalsumą ir patobulina savo mokslinius tyrimus, inžinerinį projektavimą ir duomenų analizės įgūdžius, kad šiandien jie galėtų sėkmingai atlikti savo STEM klases kaip skaitmeninių piliečių ir lyderių potencialas.

Mokytojai žino, kad praktinis mokymasis įtraukia moksleivius į kiekvieną lygmenį, skatina kūrybiškumą, ugdo kritinio mąstymo įgūdžius, uždega karjeros galimybes – ir yra tiesiog įdomus!

Fizinių „LEGO®“ kaladėlių, standartizuotos veiklos ir intuityvios blokinės kodavimo aplinkos derinys reiškia, kad interaktyvus, kūrybingas mokymasis yra lengvesnis nei bet kada.

Komplekte yra intelektuali plyta, kuri dirba su daugiau nei 540 statybinių elementų ir duomenų registravimo galimybėmis, motyvuodama mokinius planuoti, prognozuoti, išbandyti, spręsti problemas, analizuoti ir ištirti, kartu gilindama savo STEM mokymąsi ir ugdydama pasirengimo karjerai įgūdžius.

Ką veikiame užsiėmimo metu?

  • Konstruojame ir programuojame robotus.
  • Susipažįstame su energijos, greičio, galios sąvokomis, pagrindiniais mechanikos principais.
  • Kūrybingai sprendžiame problemas.
  • Ugdome komandinio darbo įgūdžius.
  • Pristatome savo sukurtus modelius draugams.
  • Formuojame vertybines nuostatas.

Gyvenimas kupinas iššūkių. Todėl mokslas padeda problemas matyti ne kaip pabaisas, o kaip uždavinius, kuriuos spręsti – įdomu, smagu.